Klub Turystyki Pieszej  " KRWINKA "

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
1. Grupa Rajdowa Krwinka, obecnia Klub Turystyki Pieszej KRWINKA została założona przy Klubie HDK PCK PGK przez jej członków ( R.Bigos, M.Molesztak ) z inicjatywy Prezesa Klubu - Piotra Kowalskiego.

Obecnie jest Klubem Turystyki Pieszej " KRWINKA " Poniatowa przy OM PTTK w Lublinie.

Trzon grupy stanowi 10 osób, będących wieloletnimi członkami PTTK.


  2. Grupa skupia ludzi zainteresowanych turystyką, a co z tym się wiąże prowadzeniem zdrowego trybu życia, a także poznawaniem walorów turystycznych naszego regionu jak i kraju.


3. Grupa nie jest organizacją zamkniętą, tzn. udział w Rajdach może wziąść każdy chętny, niekoniecznie zrzeszony w Klubie.


4. Nie wysyłamy nikomu zaproszeń do udziału w rajdzie. Masz ochotę pospacerować, pozwiedzać w dobrym towarzystwie ? Zadzwoń , napisz, po prostu zapytaj.


5. Informację o rajdach zamieszczamy na naszej stronie w zakładce Kalendarz rajdów bądź na stronie głównej.

Nie są to pełne wykazy, gdyż bierzemy udział także w w nieoficjalnych rajdach w prywatnych grupach. Także trzeba trochę popytać .


6. Jak z każdą imprezą wiążą się z tym jakieś opłaty. Nie są to jakieś kosmiczne kwoty. Zazwyczaj to koszty przejazdu samochodem/busem/pociągiem. Generalnie im więcej osób tym niższe koszty.


7. Nikogo nie zmuszamy do regularnych wyjść - idziesz kiedy możesz/kiedy Ci to pasuje.

Jeśli są jakieś pytania - chętnie odpowiemy na łamach strony bądź prywatnie.

Do zobaczenia na szlakach.


Mirek

Jeśli podoba Ci się nasza strona i masz ochotę Nas promować lub chcesz się wymienić bannerami zapraszamy do współpracy. 

Poniżej różne bannery:


Banner 155x75 pix

Link:


<a href="http://www.ktpkrwinka.cba.pl" title="Klub KTP KRWINKA PONIATOWA" target="_blank"><img src="http://images10.fotosik.pl/4424/9c4a7985a6c09867.jpg" border="0" alt="KTP KRWINKA PONIATOWA"></a>


Banner 155x155

Link:<a href="http://www.ktpkrwinka.cba.pl" title="Klub KTP KRWINKA PONIATOWA" target="_blank"><img src="http://images10.fotosik.pl/4424/3606a0121008e23b.jpg" border="0" alt="KTP KRWINKA PONIATOWA"></a>Banner 190x37

Link:


<a href="http://www.ktpkrwinka.cba.pl" title="Klub KTP KRWINKA PONIATOWA" target="_blank"><img src="http://images51.fotosik.pl/1/4de3beb7ec368b41.jpg" border="0" alt="KTP KRWINKA PONIATOWA"></a>


Dodatkowo jeśli jest tak potrzeba możemy wykonać banner pod daną witrynę o określonych rozmiarach.

Mirek